„Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.” ~ Elon Musk

BMS ACADEMY

Akademia Managera to miejsce stworzone po to, abyś miał możliwość rozwoju kariery swojej lub swoich pracowników. Rozwijaj siebie i swój biznes i pnij się na wyższy LEVEL!

Akademia Managera

Rozwijaj swoje kompetencje w naszej akademii. Wejdź na wyższy managerski poziom!

Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń z dotacjami nawet do 80%!

Pomagamy z dokumentacją i uzyskaniem dotacji!

W dzisiejszym dynamicznym świecie musimy nieustannie poszukiwać nowej wiedzy, doskonalić umiejętności, oraz korzystać z coraz to nowszych narzędzi aby móc odnieść sukces.

Badamy i zaspokajamy potrzeby szkoleniowe pomagając uzyskać na ten cel wsparcie z funduszy europejskich.


Nasi trenerzy posiadają

Międzynarodowy certyfikat Master Class Business Trainer zgodny z Europejską Normą Kwalifikacji na poziomie V oraz akredytację trenerską   Brian Tracy

Dowiedz się jak najwięcej na temat naszej działalności

Kliknij w zakładkę i dowiedz się więcej.

Akademia menedżera jest konceptem kompleksowego rozwoju kompetencji menedżerskich odpowiadającym na wyzwania, z jakimi spotykają się współcześni liderzy w turbulentnym i zmiennym środowisku pracy.

Powstała dla doświadczonych menedżerów, początkujących szefów oraz adeptów sztuki skutecznego zarządzania ludźmi. Jeśli chcesz skutecznie zarządzać firmą i zespołem to, to miejsce jest dla Ciebie idealne!

Sprawność w zakresie realizacji zadań menedżera, planowanie, wyznaczanie celów, delegowanie, monitoring i ewaluacja, praca z informacją zwrotną, zarządzanie zmianą, konfliktem czy różnorodnością pokoleniową ale także radzenie sobie ze stresem to jedynie wycinek tego co możemy Państwo zaoferować.

Zorganizujemy szkolenie niezbędne Twojej firmie za 20% jego ceny uzyskując dotację. My załatwimy formalności Ty ciesz się szkoleniem!

OFERTA SZKOLENIOWA (OMOWIC)